YaşarFactoring

iOS için Finans Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 24.7 MB
  • Sürüm 1.0.6
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici CODEX
YaşarFactoring uygulaması ile tüm faktoring işlemlerinizi evinizin rahat konforunda oturduğunuz yerden gerçekleştirebilirsiniz.

YaşarFactoring uygulaması ile tüm faktoring işlemlerinizi evinizin rahat konforunda oturduğunuz yerden gerçekleştirebilirsiniz.

Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza sorunsuz ve çok kolay bir şekilde yükleyebileceğiniz YaşarFactoring uygulaması, size tüm faktoring işlemlerinizi mobil cihazlarınızdan gerçekleştirebilme imkanı sağlamak amacı ile geliştirilmiştir. Uygulama sayesinde artık faktoring işlemlerinizi gerçekleştirebilmek için faks ve mail kullanma devri sona eriyor.

Faktoring sektörünün en önde gelen isimlerinin arasında çoktan yerini almış ve liderlik konumunu hak eden Yaşar Faktoring' in bu son derece kolay şekilde kontrol edilebilen ve siz kullanıcılara rahat kullanım deneyimi sunan müthiş uygulaması ile faktoring işlemlerinizi bir kaç tuşa basarak çok kolay ve keyifli bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Uygulama ile fatura ve ilişkili olan çeklerinizin  işlemle ilgili evraklar ile birlikte fotoğrafını çekerek ve online olarak işlemlerinizin ne aşamada olduğunu takip edebileceksiniz. Sahip olduğu teknoloji ile faktoring sektöründe fark yaratan Yaşar Factoring' in mobil uygulamasını iOS cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

YaşarFactoring indir